Kariéra u nás: V čem jsme jiní, než ostatní

12. únor 2017

Mediální skupina je podnikatelský start-up. Dynamicky se neustále rozvíjíme a rozšiřujeme své aktivity po celém Česku. Tyto specifické podmínky se odrážejí i ve stylu naší práce.

Nejsme koncern, nejsme státní úřad, nejsme ani živnostník.

Jsme především internetová firma, která na straně jedné vydává digitální i tištěná média, která tvoří obsah. Na straně druhé našimi klienty jsou podnikatelé, kteří pro svůj růst potřebují inzerovat. A my jim nabízíme inzertní produkty a zároveň pomáháme s marketingovými koncepty a strategiemi.

Co děláme

Reklamním zadavatelům nabízíme inzertní potenciál mnoha zpravodajských a magazínových serverů a tištěných periodik pod hlavičkou jediného subjektu.

Zastupovaná média reprezentujeme před přímými klienty, reklamními a  mediálními agenturami.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti internetové a tištěné reklamy.

Koho hledáme

Jsme otevřeni novým spolupracovníkům, kteří nehledají pracovní místo státního úředníka, pracovní židli v open space nadnárodní firmy, nejsme ani výrobní podnik či technologická společnost.

Jsme především vydavatel, který produkuje obsah pro internetové deníky a magazíny.

Jsme obchodní firma, která zprostředkovává prodej reklamy mezi inzerentem a médiem.

S námi spolupracují novináři a obchodníci. Lidé, kteří s námi chtějí růst a baví je budovat mediální skupinu.

Co nabízíme

Přátelské prostředí

Naše firemní kultura je otevřená a neformální, avšak dodržujeme pravidla. Podporujeme home office, neboť naši spolupracovníci jsou z celé České republiky. Potřebujeme lidi především v terénu a nikoliv v kancelářích.

Pracovní doba

Jste spíš ranní ptáčata, nebo sovy? Máme flexibilní pracovní dobu, avšak záleží na pozici, kterou vykonáváte. Místo pevné pracovní doby lidé zajišťující obsah pro naše média pracují buď na směny či průběžně. Spolupracovníci, kteří jsou v kontaktu s inzertními klienty, se přizpůsobují jejich zvyklostem.

Vzdělání a rozvoj

Podporujeme profesionální růst a osobní rozvoj. Pro naše partnery nabízíme semináře, které samozřejmě mohou navštěvovat i naši spolupracovníci. Zároveň máme interní školení dovedností, které je určeno pro každého našeho spolupracovníka.