Inzertní formát Samostatná brandová sekce (microsite)

31. leden 2017

Určitě se vyplatí pro masivní zásah a dlouhodobé kampaně využít samostatné brandové sekce, tzv. microsite. Plní funkci samostatného webu. Dominantní je produkt, jeho logo a jasné sdělení pro zákazníka.

Microsite je speciální malý web, fungující jako doplněk hlavní webové prezentace. Rovněž ji lze označit za prostředek marketingu.

Hlavní stránka microsite má zpravidla také svou vlastní URL adresu nebo doménu.

Většinou jsou používány k prezentování specifického okruhu informací – ať již článků  nebo produktů. Na microsite se odkazuje z jednotlivých PR článků či bannerové reklamy.

Jak funguje microsite

Microsites zveřejňující textový obsah mohou sloužit např. jako stránky či skupiny stránek obsahující informace o dovolených, událostech, produktech, služeb apod. Jejich účelem je uvést více detailních informací, než by mohlo být uvedeno na hlavní webové prezentaci či v PR článku.

Kdy zvolit microsite

Microsite může např. zvýraznit nový produkt od stávající nabídky, naplno demonstrovat jeho přednosti a zaměřit se na jeho komplexní propagaci, jelikož v konkurenci ostatních produktů by mohl být v rámci prezentace méně vidět.

Typy balíčků

Umíme propagovat značku, produkty či služby dlouhodobě a intenzivně. Inzerce probíhá napříč weby a kombinuje několik inzertních formátů.

Samostatná brandová sekce (microsite) je součástí tohoto balíčku:

Pack Oborové balíčky pro dlouhodobé kampaně

Typy microsite

Umístění na stránce: Odkazy z PR článku či bannerové reklamy odkazují na microsite. Umožňuje obsáhlejší sdělení, kdy je třeba produkt více popsat a zpropagovat.

Vhodné pro: Brandové kampaně, propagace značky,

Které weby tento typ reklamy podporují: SeveročeskýDeník.cz, ZápadočeskýDeník.cz, StředočeskýDeník.cz,  VýchodočeskýDeník.cz, JihočeskýDeník.cz, MoravskéListy.cz, MojeOstravsko.cz, DnešníVysočina.cz, DeníkČesko.cz, MediaShow.cz, ShowMix.cz, StarMag.cz, Evien.cz, Evien BydleníMag.cz, Evien ZdravíMag.cz, Evien ApetitMag.cz, Domácí kuchyně.cz, JakPěstovat.cz, PoznejteČesko.cz, JakDobřeStavět.cz, Evien HobbyMag.cz

Cena partnerství sekce

Cena internetové reklamy: Ohledně cen internetové reklamy je situace podstatně složitější než v jakémkoliv jiném médiu. Důvodem jsou stovky serverů (s různými ceníky), desítky formátů reklamy a v neposlední řadě i  spousta forem, jakými lze reklamu na internetu pojmout.

V případě microsite v kombinaci s PR články se cena pohybuje v  závislosti na zaměření inzerenta, na délce kampaně, na náročnosti tvorby článku, na délce článku i na množství publikovaných článků.

Produktový list: Profil a obchodní nabídka pro inzerenty ke stažení ve formátu PDF

Případové studie: Podívejte se na realizované reklamní kampaně

Ceník

Struktura ceníku platná od 1.1.2017 se skládá z produktových balíčků a jednotlivých inzertních formátů.

Přečtěte si, proč inzerovat na internetu.

Přečtěte si, jaké jsou Všeobecné obchodní podmínky.

Přečtěte si, jaká je Technická specifikace reklamy.

Podrobný ceník je na vyžádání. Nezávazně kontaktujte nás s poptávkou.