Inzerce

Nabízíme klasické i nativní formáty reklamy

Naše služby

Digitální média

Poskytujeme komplexní služby v oblasti internetové reklamy – od strategického plánu komunikace, přes výběr vhodných produktů a implementační plánování až po samotnou realizaci a statistické vyhodnocení.


Inzertní média

Poskytujeme komplexní služby v oblasti internetové reklamy. Výkonnový marketing, transakční weby nebo inzertní weby. Tato skupina médií je vhodná pro prodej produktů a služeb z oblasti zájezdů, realit, auto-moto, volných pracovních míst a bazar.

Naše služby

Naše služby

Tištěná média

Poskytujeme komplexní služby v oblasti tištěné reklamy – od strategického plánu komunikace, přes výběr vhodných produktů a implementační plánování až po samotnou realizaci.


Speciální inzertní projekty

Pro digitální i tištěná média připravujeme speciální inzertní projekty, které kombinují ankety, soutěže, eventy a sponzoring. Tyto projekty jsou ideálním marketingovým nástrojem pro inzerenty.

Naše služby

Naše služby

Digital+Tisk KOMBI

Dokážeme vhodně propojit online s offline prostředím. Ve výhodném balíčku Digital+Tisk KOMBI nabízíme pro inzerenta reklamu na internetu i v tištěném vydání magazínu současně.


Mediální partnerství

Pro pořadatele akcí nabízíme mediální partnerství propojené se zastupovanými digitálními a tištěnými médii, která kombinují ankety, soutěže, eventy a branding.

Naše služby

Naše služby

Věrnostní program

Inzerenti z řad obchodníků a poskytovatelů služeb se mohou zapojit do věrnostního programu zastupovaných digitálních médií. Propagují nejen svůj produkt, ale také dostávají inzertní prostor.

Věnujeme se i vzdělávání. Ve spolupráci s vybranými školami a fakultami univerzit se podílíme na šíření znalostí z oblasti médií, marketingu a rozvíjíme vzdělanost a rozhled mladé generace.


Program Partner

Podílejte se s námi na obsahu. Tvořte vlastní obsah, který publikujte a zveřejňujte u nás. My se postaráme o jeho šíření. Dostaneme sdělení ke čtenářům.

Naše služby